Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

POCHWALILI SIĘ TYM CO MAJĄ NAJLEPSZE [VIDEO]

Piętnasta już edycja Targów Edukacyjnych, Szkół i Placówek Oświatowych przyciągnęła do wieluńskiej hali sportowej prawdziwe tłumy szkolnej młodzieży. Nie ma co ukrywać, że edukacyjna impreza jest sprawdzianem dla dyrektorów poszczególnych szkół. Kilka miesięcy później okazuje się przecież jak targowa oferta przełożyła się na liczebność pierwszych klas.

A każdej szkole zależy, aby mieć w swoich podwojach jak najwięcej uczniów. Spośród kilkunastu szkolnych ofert wybraliśmy kilka naszym zdaniem najbardziej interesujących. Na początek ZS nr 1. Szkoła chwali się wieloma profilami i specjalnościami. Od budowlanej po gastronomiczną. Stawia też na geodezję.

Ciekawą ofertę na targach dla swoich przyszłych uczniów zaprezentowało też Katolickie Liceum Ogólnokształcące. Być może nie wszyscy jeszcze wiedzą, że placówka w swoje ofercie ma nie tylko nauki humanistyczne. Sa też nauki ścisłe. Ogólniak stawia na chemię.

Na targach swoją ofertę zaprezentował także Zespół Szkół Rolniczych z Lututowa. Od września placówka ma nowego dyrektora. Szkole patronuje Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Dzięki temu jest więcej możliwości dla uczniów.

Uczniowie, którzy przyszli na targi nie tylko interesowali się nowymi szkołami, ale też bardzo aktywnie agitowali za tymi w których aktualnie się uczą. Dłuższa relacja z targów do zobaczenia w najbliższy weekend w szkolnym magazynie Szortpress.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl