Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

FESTIWAL PIOSENKI ZIMOWEJ W SDK [VIDEO]

Organizatorem międzyprzedszkolnego zimowego festiwalu było Przedszkole nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi. Wzięło w nim udział 41 wieluńskich przedszkolaków od 3 do 6 lat. Głównym celem muzycznej imprezy było zaprezentowanie twórczości dzieci, ich integracja z nauczycielami i rzecz jasna promocja placówki.

Na scenie można było zobaczyć występy muzyczne i taneczne milusińskich przebranych w kostiumy bałwanków, misiów, smerfów i śnieżynek występujących w scenerii o tematyce zimowej.

Dzieci bardzo przeżywały swoje występy, musiały się zmierzyć z tremą, ale świetnie dały sobie radę. Bardzo ważna dla nich była obecność i wsparcie rodziców. Na zakończenie tej muzycznej imprezy młodzi artyści otrzymali dyplomy i wspaniałe nagrody.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl