Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

SZEŚĆ DRUŻYN Z CZTERECH KLUBÓW [VIDEO]

W hali WOSiR odbył się kolejny memoriał im. Jurka Szymickiego. W zawodach uczestniczyło sześć drużyn z czterech klubów, a rywalizowali chłopcy z rocznika 2009 i młodsi.

Jak się okazało, młodzi zawodnicy z Opolskiego dobrze kalkulowali i po ich niespodziewanej i pewnej wygranej z Wartą drugą Sieradz 4:1 to właśnie OKS Olesno został zwycięzcą 17. edycji memoriału.

Tym samym na 2 miejsce zepchnięta została Warta druga, a na trzecie WKS Siatkarz pierwszy. Miejsca tuż za podium zajęły natomiast zespoły: Warta pierwsza Sieradz - czwarte, AS Sulmierzyce - piąte i WKS Siatkarz drugi- szóste.

Królem strzelców memoriału został z kolei Wojtek Chachuła z Warty - zdobywca 9 goli. Najlepszym bramkarzem został wybrany Kuba Wisiński, również z Sieradza, a nasz rozmówca Igor Walczak został MVP turnieju.

W Wieluniu została również nagroda dla najsympatyczniejszego piłkarza, którym uznano Filipa Poziemskiego z WKSu Siatkarza drugiego.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl