Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PISZE WIERSZE, MALUJE OBRAZY I KOLEKCJONUJE ZEGARY [VIDEO]

Ksiądz Bogdan Bajer pochodzi z Gaszyna, jest wykładowcą historii sztuki Wyższego Seminarium Duchownego, konserwatorem zabytków i dyrektorem Muzeum Archidiecezji Częstochowskiej. Rok temu ukazał się jego pierwszy zbiór wierszy „Z palety barw i z życia kart”.

Od tamtego czasu ks. Bajer napisał kolejne utwory, które znalazły się w drugim tomiku zatytułowanym „Uwielbiaj Duszo moja Pana”. Spotkanie autorskie rozpoczęło się występem artystycznym w wykonaniu podopiecznych z PMDKiS. Następnie wiersze ks. Blajera zaprezentowało Koło Miłośników Poezji działające przy Uniwersytecie III Wieku. Podczas spotkania autor opowiedział o swoim nowym tomiku poezji, o tym, co chciał przekazać w utworach.

Ksiądz Blajer posiada wiele pasji. Pisze wiersze, maluje obrazy, ale też kolekcjonuje i naprawia stare, mechaniczne zegary, których ma już w swoim zbiorze ponad dwieście. Ogromną pasją księdza są również motocykle.

Podczas literackiego wieczoru w bibliotece można było podziwiać wystawę prac malarskich ks. Blajera i zakupić tomik poezji "Uwielbiaj Duszo moja Pana”.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl