Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

CHWILOWO BEZ KOMENDANTA POLICJI [VIDEO]

Inspektor Zbigniew Polek nie jest już szefem wieluńskich policjantów. W czwartek 21 lutego w wieluńskiej komendzie policji odbyła się pożegnalna uroczystość byłego już komendanta policji, który odszedł na emeryturę. Zdanie obowiązków służbowych nastąpiło w obecności Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi insp. Andrzeja Łapińskiego.

Polek pożegnał się z mundurem po 27 latach służby w Policji. W uroczystej zbiórce wzięli udział Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi insp. Andrzej Łapiński oraz przedstawiciele władz samorządowych na czele ze Starostą Andrzejem Stępniem, Burmistrzem Pawłem Okrasą i wójtami z terenu powiatu wieluńskiego.

Inspektor Zbigniew Polek stanowisko komendanta KPP w Wieluniu pełnił niespełna rok. Szefem wieluńskich stróżów prawa został na początku stycznia 2017 roku. Insp. Zbigniew Polek żegnając się z wieluńską jednostką, podziękował za dotychczasową współpracę i okazane wsparcie podległym funkcjonariuszom i pracownikom Policji.

Dziękował także przedstawicielom służb na co dzień współpracującym z wieluńską jednostką. Do czasu powołania nowego komendanta, jego obowiązki będzie pełnił dotychczasowy I Zastępca kom. Robert Baryła.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl