Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ZAPROJEKTUJ OKOLICZNOŚCIOWE LOGO

Gmina Wieluń ogłosiła konkurs na projekt graficzny logo z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości. Projekt logo może mieć dowolną formę graficzną i powinien nawiązywać do historycznego wydarzenia z 11 listopada 1918.

Przedmiotem konkursu jest zaprojektowanie i opracowanie projektu graficznego logo, które będzie miało zastosowanie do celów identyfikacyjnych, popularyzatorskich, promocyjnych i korespondencyjnych

Logo zostanie wykorzystane m.in. w materiałach promocyjnych, folderach, na plakatach oraz innych drukach i materiałach wydawanych przez Gminę Wieluń i podległych jednostek w roku jubileuszowym.

Termin składania projektów - 6 marca 2018 roku. Ogłoszenie wyników - 9 marca 2018 roku. Wysokość nagrody 750 złotych.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.