Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ODWIEDZILI KINO I PAPUGARNIĘ W ŁODZI [VIDEO]

Drugi tydzień ferii upłynął dzieciom z placówek WSM równie szybko i ciekawie jak pierwszy. Wydarzeniem, na które uczestnicy zimowego wypoczynku czekali ze zniecierpliwieniem był spektakl Teatru Duet z Krakowa. Jest to teatr dwóch aktorów stworzony by cieszyć, bawić i uczyć.

Dzieci obejrzały przedstawienie o Kotku i Koguciku. Cel spektaklu został osiągnięty, bowiem wszystkie buzie były zadowolone i uśmiechnięte, a zabawne przygody bohaterów bajki przekazały dzieciom wartości edukacyjne i wychowawcze.

Kolejnym ciekawym wydarzeniem w czasie ferii zimowych dla dzieci z placówek WSM była wycieczka do Papugarni i Planetarium w Łodzi. Największa w Polsce Papugarnia powstała w ubiegłym roku. Można w niej zobaczyć ponad 150 papug należących do 30 różnych gatunków.

Po wizycie w Papugarni dzieci odwiedziły Planetarium, gdzie obejrzały film „Polaris”. Uczestnicy zajęć organizowanych w placówkach WSM zaliczyli tegoroczne ferie zimowe do bardzo udanych.

Zmiany w pakiecie podst. TV cyfrowej

Prosimy wyszukać ponownie kanały cyfrowe. Aktualna lista (kliknij)

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.