Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

MIESZKANIE PLUS I MALUCH PLUS W WIELUNIU [VIDEO]

Gmina Wieluń przystąpiła do programu Mieszkanie Plus, w ramach którego na działkach położonych przy ul. Sadowej w Wieluniu planowana jest budowa mieszkań. Zgodnie z założeniami Programu lokale będą wykończone „pod klucz” - nieruchomości będą gotowe do zamieszkania.

Podpisanie warunkowej umowy inwestycyjnej pomiędzy Gminą Wieluń a Funduszem Sektora Mieszkań na Wynajem Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych reprezentowanym przez BGK Nieruchomości S.A. w programie Mieszkanie Plus nastąpiło w czerwcu ubiegłego roku.

Przekazanie do eksploatacji pierwszych lokali planowane jest na 2019 rok. Sprawa mieszkań z plusem stanęła także na ostatniej sesji Rady Miejskiej. Tym specjalnym programem mieszkaniowym interesował się przede wszystkim radny Mieczysław Majcher.

Urząd Miejski zachęcał także do wypełniania specjalnej ankiety wśród osób zainteresowanych programem Mieszkanie Plus. Musiała ona zostać wypełniona przez jednego ze współmałżonków bądź osobę tworzącą gospodarstwo domowe, zainteresowane przystąpieniem do programu Mieszkanie Plus.

Opinie i zebrane informacje mają być przydatne przy opracowywaniu koncepcji wdrażania programu i planowaniu kolejnych etapów przedsięwzięcia. Lokale mieszkalne wybudowane w ramach programu Mieszkanie Plus, powstaną przede wszystkim z myślą o wynajmie.

Możliwy będzie także wybór opcji „docelowego przeniesienia własności” po okresie od 20 do 30 lat najmu, który to okres zostanie określony po ustaleniu wartości inwestycji.

Zmiany w pakiecie podst. TV cyfrowej

Prosimy wyszukać ponownie kanały cyfrowe. Aktualna lista (kliknij)

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.