Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PORADNIE SPECJALISTYCZNE ZMIENIĄ LOKALIZACJĘ [VIDEO]

Sesję Rady Powiatu tym razem zdominowały w głównej mierze sprawy medyczne. Radni mieli bowiem kilka pytań do dyrektora wieluńskiego szpitala. Zresztą informacje, które popłynęly z ust Janusza Atłachowicza częściowo pojawiły się już w wywiadzie z dyrektorem SP ZOZ, który wyemitowaliśmy w stacji TVK WSM w grudniu 2017 roku.

Przypomnijmy zatem że są plany związane z restrukturyzacją szpitalnego laboratorium, przeniesieniem go do tzw. przyziemia, tam gdzie obecnie są poradnie. Poradnie specjalistyczne zaś miałyby się wedle nowej koncepcji rozlokować na parterze obiektu w okolicy głównego wejścia.

Poruszono też temat poradni kardiologicznej. Jej funkcjonowanie w strukturach szpitala jest niestety zagrożone. Dlaczego? Raczej nietrudno się domyślić. Chodzi o brak lekarzy.

A co z rehabilitacją? To też bardzo ważna komórka w szpitalnej strukturze, która niestety także boryka się z problemami. Radni powiatowi większością głosów podjęli ponadto uchwałę w sprawie zaciągnięcia długoterminowego kredytu, którego wysokość nie jest mała, bo ponad 6,5 mln złotych.

Zmiany w pakiecie podst. TV cyfrowej

Prosimy wyszukać ponownie kanały cyfrowe. Aktualna lista (kliknij)

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.