Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

W ROLI GŁÓWNEJ UCZNIOWIE SZKOŁY MUZYCZNEJ I WOKALIŚCI Z PMDKiS [VIDEO]

Pod koniec stycznia odbyły się w Wieluniu dwa zimowe koncerty. Pierwszy zatytułowany "Narodziła nam się miłość" zorganizowano w popularnym Domku Harcerza. Drugi miał miejsce w bibliotece powiatowej. Zaprezentowali się w nim uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Wieluniu.

Koncert "Narodziła nam się miłość" swoją tematyką, scenografią i atmosferą nawiązywał jeszcze do klimatu okresu Świąt Bożego Narodzenia. Zaprezentowali się w nim wokaliści uczęszczający na zajęcia artystyczne do kół prowadzonych przez Zofię Szpikowską i Anetę Włodarczyk. Akompaniował jak zawsze Zbigniew Szpikowski.

Z kolei w podwojach biblioteki powiatowej w specjalnym Koncercie Noworocznym zaprezentowali się uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Wieluniu.

Koncert prowadziła Anna Wojtal a publiczność wysłuchała wielu utworów instrumentalnych wykonanych indywidualnie i zespołowo, a także podziwiała występ zespołu wokalnego działającego przy tej artystycznej szkole.

Zmiany w pakiecie podst. TV cyfrowej

Prosimy wyszukać ponownie kanały cyfrowe. Aktualna lista (kliknij)

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.