Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

HALOWA PIŁKA NOŻNA LZS [VIDEO]

Piłkarze MLKS-u Konopnica ponownie zostali mistrzami powiatu wieluńskiego Zrzeszenia  LZS halowej w piłce nożnej. W turnieju finałowym, po wygranych eliminacjach, wzięło udział 8 drużyn, a w składzie półfinalistów znaleźli się dwaj przedstawiciele klasy B - LZS Wrońsko i GKS Czastary.

W obu półfinałach bramki nie padły, dlatego o składzie finalistów decydowały rzuty karne. W pierwszym przedstawiciele powiatu wieruszowskiego pokonali mającą najwięcej halowego doświadczenia Krzyworzekę, a w derbach gminy Konopnica MLKS okazał się lepszy od Wrońska.

W starciu o trzecie miejsce niespodzianki już nie było i Krzyworzeka ograła Wrońsko 4:0. Podobnie w finale, gdzie gra była bardziej wyrównana, a broniący tytułu mistrzowskiego konopniczanie zwyciężyli 3:2.

Poza pucharami dla drużyn, organizatorzy oraz starosta wieluński Andrzej Stępień wręczyli nagrody wyróżniającym się zawodnikom. Otrzymali je: najlepszy bramkarz mistrzostw - Szymon Kalemba z Krzyworzeki, król strzelców Bartłomiej Poraszka również z Krzyworzeki i MVP zawodów Paweł Ciężki z Konopnicy.Zmiany w pakiecie podst. TV cyfrowej

Prosimy wyszukać ponownie kanały cyfrowe. Aktualna lista (kliknij)

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.