Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

BEZ POWODZENIA W ROZGRYWKACH I LIGI [VIDEO]

Nadal nie wiedzie się seniorom MKS-u w rozgrywkach pierwszej ligi w roku 2018, w którym podopieczni Tomasza Derbisa nie wywalczyli jeszcze w jednym meczu kompletu punktów. Po porażce w Końskich i wygranej po rzutach karnych z Siódemką Legnica u siebie, w niedzielę wielunianie niespodziewanie ulegli w hali WOSiR Czuwajowi Przemyśl 30:32.

Choć już w pierwszej połowie gospodarze mieli kłopoty, po dość szczęśliwej końcówce prowadzili do przerwy 16:14. Niestety, pierwsze 7 minut drugiej połowy przegrali 1:5, przez co oddali prowadzenie i nie odzyskali go już do końcowej syreny.

Warto dodać, że przegrana była efektem zarówno słabej postawy mocnych, ale tylko teoretycznie, punktów zespołu, jak i niektórych posunięć szkoleniowca. Niestety, niewiele wskazuje, żeby coś w tej kwestii mogło się zmienić.

Jeśli nawet, to raczej nie w meczu 1/16 Pucharu Polski, który już w środę 31 stycznia odbędzie się w hali WOSiR. Konfrontacja z drużyną Superligi - Zagłębiem Lubin rozpocznie się o godzinie dwudziestej.

Potem przed MKS-em bardzo długa przerwa w walce o ligowe punkty. Ze względu na mecz rozegrany awansem i przekładane inne spotkania, z rywalem pierwszoligowym zagrają wielunianie dopiero 24 lutego.

Zmiany w pakiecie podst. TV cyfrowej

Prosimy wyszukać ponownie kanały cyfrowe. Aktualna lista (kliknij)

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.