Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

LICZĄ NA GŁOSY MIESZKAŃCÓW WIELUNIA

Rusza kolejna edycja Wieluńskiej Wieży Sukcesu- nagrody Burmistrza Wielunia przyznawanej za szczególne osiągnięcia w dziedzinie gospodarki, kultury, sportu, ekologii i działalności społecznej. Jako, że kategoria działalność społeczna bezpośrednio dotyczy nas wszystkich organizatorzy chcą, aby laureata wyłoniło głosowanie mieszkańców. Glosowanie potrwa do 5 lutego 2018 roku.

Oto trzy kandydatury do Wieluńskiej Wieży Sukcesu, które zdaniem organizatorów plebiscytu w ostatnich latach wyróżniają się czynnym zaangażowaniem w działalność społeczną.Towarzystwo Przyjaciół Wielunia od ponad 40 lat aktywnie działa w naszym mieście. Powstało w 1977 roku z inicjatywy ówczesnego dyrektora MZW Tadeusza Olejnika. Za główny cel jego członkowie postawili sobie "krzewienie miłości do Wielunia" i to zadanie z powodzeniem realizują po dziś dzień. W swej 40-letniej historii TPW było pomysłodawcą i organizatorem wielu istotnych i ciekawych przedsięwzięć. Obecnie Stowarzyszenie liczy 224 członków.Grupa Rowerowy Wieluń powstała we wrześniu 2015 roku z inicjatywy grupy miłośników dwóch kółek, którzy postanowili zaangażować w turystykę rowerową każdego, kto ma tylko czas i ochotę przemierzać piękne tereny Ziemi Wieluńskiej i nie tylko. Grupa Rowerowy Wieluń jest otwarta na każdego, dla kogo rower jest nieodłączną częścią jego życia, lub dopiero zaczyna swoją przygodę.Wieluń Biega. Początki treningów biegowych w Wieluniu sięgają 6 grudnia 2015 roku, gdy na wspólne bieganie po Lasku Miejskim wybrało się sześcioro zapaleńców z różnych środowisk. Był to przełomowy moment dla tej dziedziny sportu, gdyż z każdym dniem pasjonatów biegania przybywało. Obecnie grupa zrzesza ponad 60 osób w każdym wieku.

Zachęcamy do głosowania!

http://www.wielun.pl/ak…/1873-wielunska-wieza-sukcesu-3.html

Zmiany w pakiecie podst. TV cyfrowej

Prosimy wyszukać ponownie kanały cyfrowe. Aktualna lista (kliknij)

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.