Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NASTROJE PO MECZU DALEKIE OD RADOSNYCH [VIDEO]

Szczypiorniści MKS-u Wieluń grali w barażach o awans do jednej szesnastej mistrzostw Polski juniorów. W ramach dwumeczu pierwsze spotkanie rozegrano w hali WOSiR. Choć w pierwszej połowie gospodarze praktycznie nie oddawali prowadzenia, słaby początek drugiej części gry zdecydował o porażce z Victorią Tomaszów Mazowiecki 28:30.

Choć nastroje po meczu dalekie były od radosnych, całość związana z barażami juniorów MKS-u miała swój happy end. Podopieczni Hieronima Wolnego wygrali bowiem w wyjazdowym rewanżu z Victorią 26:21 i tym samym zameldowali się w gronie 32 najlepszych zespołów w Polsce.

O awans do jednej ósmej finałów w tej kategorii wiekowej powalczą 2, 3 i 4 lutego w Legnicy, gdzie poza tamtejszym MSPR-em rywalami wielunian będą Gwardia Opole i Wybrzeże Gdańsk.

Zawodnicy, którzy wywalczyli awans: Dominik Madziara, Jakub Chuć, Olgierd Trozka - Paweł Machelski, Marcel Madrzejewski, Dawid Skorupa, Maciej Kuźbiński, Jędrzej Kurzawa, Błażej Golański, Michał Podgórniak, Bartek Nawrocki, Bartosz Bednarek,Jakub Dyminikowski.

 

Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.