Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NASTROJE PO MECZU DALEKIE OD RADOSNYCH [VIDEO]

Szczypiorniści MKS-u Wieluń grali w barażach o awans do jednej szesnastej mistrzostw Polski juniorów. W ramach dwumeczu pierwsze spotkanie rozegrano w hali WOSiR. Choć w pierwszej połowie gospodarze praktycznie nie oddawali prowadzenia, słaby początek drugiej części gry zdecydował o porażce z Victorią Tomaszów Mazowiecki 28:30.

Choć nastroje po meczu dalekie były od radosnych, całość związana z barażami juniorów MKS-u miała swój happy end. Podopieczni Hieronima Wolnego wygrali bowiem w wyjazdowym rewanżu z Victorią 26:21 i tym samym zameldowali się w gronie 32 najlepszych zespołów w Polsce.

O awans do jednej ósmej finałów w tej kategorii wiekowej powalczą 2, 3 i 4 lutego w Legnicy, gdzie poza tamtejszym MSPR-em rywalami wielunian będą Gwardia Opole i Wybrzeże Gdańsk.

Zawodnicy, którzy wywalczyli awans: Dominik Madziara, Jakub Chuć, Olgierd Trozka - Paweł Machelski, Marcel Madrzejewski, Dawid Skorupa, Maciej Kuźbiński, Jędrzej Kurzawa, Błażej Golański, Michał Podgórniak, Bartek Nawrocki, Bartosz Bednarek,Jakub Dyminikowski.

Zmiany w pakiecie podst. TV cyfrowej

Prosimy wyszukać ponownie kanały cyfrowe. Aktualna lista (kliknij)

Telewizja

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.