Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

BEZ LICYTACJI ORKIESTROWYCH GADŻETÓW [VIDEO]

„Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków” to hasło 26 Finału WOŚP, który rusza już w niedzielę 14 stycznia. Wieluński sztab orkiestry, podobnie jak w roku ubiegłym, zorganizowano w WDK. Po raz pierwszy w historii WOŚP nie będzie licytacji serduszek.

Sytuacja ta zaskoczyła samych organizatorów jak również zainteresowanych darczyńców z naszego regionu. Wraz z WOŚP zagra Muzeum Ziemi Wieluńskiej, które z tej okazji zorganizowało bezpłatne zwiedzanie placówki od godz. 11 do 16.

Będzie można obejrzeć wystawy znajdujące się obecnie w muzeum. Ponadto miejska biblioteka również przygotowała w ramach WOŚP atrakcje dla mieszkańców Wielunia.

Tradycyjnie o godz. 20 na placu Legionów zapłonie „Światełko do nieba”, które uświetni występ orkiestr dętych. Przypominamy, pieniądze zebrane podczas tegorocznego Finału WOŚP mają pomóc w wyrównaniu szans w leczeniu noworodków.

Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.