Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

„OD SERCA DO UCHA” NA WIELUŃSKIEJ STAJENCE [VIDEO]

Siódmą odsłonę „Wieluńskiej Stajenki”- sztandarowej imprezy Sp nr 5 w Wieluniu po raz pierwszy zorganizowano w nowej „Syrenie”. Dzięki temu koncert nabrał znacznie lepszego wyrazu artystycznego. W tym roku na scenie zaprezentowało się w sumie ponad 220 wykonawców w różnych artystycznych konfiguracjach.

Byli więc śpiewający nauczyciele, rodzice, profesjonalni artyści, ale też zupełni amatorzy, którym poszło całkiem nieźle. Na scenie zaprezentowali się m.in.: Gwiazdy po Osiemnastej, V Wieluńska Drużyna Harcerek „Szarotka”, Męski chór OSP Dąbrowa, „Skrzaty z Kolegiaty”- schola parafialna parafii NNMP.

Koncert trwał długo. Kolędy, pastorałki, świąteczne piosenki wprowadziły wszystkich w znakomity nastrój. Na scenie w takim właśnie repertuarze zaprezentowali się nawet ratownicy medyczni.

Nie zawiodły też znakomite jak zawsze Siostry Antoninki. Na scenie zaprezentowali się także uczniowie z formacji Gwiazdeczki i Pastuszkowie, Biba Band, zespół Krótkie Spięcie, Eugeniusz Panek i inni.

Kilka okolicznościowych słów do przybyłych na koncert wygłosił ks. Marian Stochniałek, choć sam nie śpiewał. Obszerna relacja z tego pięknego koncertu do zobaczenia w najbliższy weekend w stacji TVK WSM w szkolnym magazynie Szortpress.

W Szortpressie także relacja z poetycko- muzycznego spotkania ”Wieczór z listem”, które zorganizowano w I LO im. T. Kościuszki w Wieluniu.

 

Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.