Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NA BALU, POD CHMURKĄ I W KINIE [VIDEO]

Mieszkańcy Wielunia mieli gdzie powitać Nowy 2018 Rok. Na początek Wieluński Dom Kultury. W sali widowiskowej placówki na balu zatytułowanym „Wspomnień czar” bawiło się ponad 60 osób. Impreza trwała  do 3 rano.

Nowy Rok witano także na Placu Legionów. I choć nie było tu typowej sylwestrowej zabawy, przed północą pojawiło się naprawdę wielu mieszkańców miasta. Oczywiście nie zabrakło życzeń i pokazu fajerwerków.

Było też coś dla kinomaniaków. W Kino-Teatrze Syrena o godz. 19.00 wystartował specjalny maraton filmowy. Do zobaczenia były trzy obrazy. Sylwestrowy wieczór kinowy uatrakcyjniony został licznymi konkursami z nagrodami.

Uczestnicy mieli okazję wykazać się wiedzą z zakresu wiedzy o kinie i historii Syreny. Na kinomanów czekał również drobny poczęstunek i lampka szampana. A zatem wszystkiego najlepszego w Nowym 2018 Roku!Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.