Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ZAPOZNAJĄ SIĘ Z PRACĄ WIELUŃSKICH LEKARZY [VIDEO]

Porozumienie o wzajemnej współpracy zawarte pomiędzy wieluńskim szpitalem a I LO dotyczy realizacji projektu „Medyczny Inkubator”. Porozumienie  podpisane przez dyrektora szpitala Janusza Atłachowicza i dyrektora I LO Zbigniewa Wiśniewskiego w zasadzie weszło już w życie.

Poznanie przez szkolną młodzież warsztatu pracy lekarzy różnych specjalności, przestrzeni szpitalnej i infrastruktury tego miejsca pozwoli na wstępne zapoznanie się ze specyfiką pracy w zawodzie lekarza.

Ponadto w ramach programu uczniowie z klas biologiczno- chemicznych będą mieli możliwość uczestniczenia w wykładach i zajęciach warsztatowych oraz w spotkaniach z lekarzami i innym „białym” personelem.

Inicjatorzy porozumienia mają nadzieję, że dzięki temu młodzież z Wielunia po studiach medycznych zechce wrócić do małego miasta i właśnie tutaj rozpocząć swoją zawodową przygodę ze szpitalem. Mamy taką nadzieję, bowiem nie od dziś wiadomo, że lecznicy drastycznie brakuje medyków.

Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.