Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O LEKACH I SUPLEMENTACH DIETY [VIDEO]

Słuchacze Uniwersytetu III wieku sporo dowiedzieli się o lekach i suplementach diety, ich przechowywaniu i utylizacji. To wiadomości przekazane przez farmaceutę podczas kolejnego wykładu. Okazuje się, że pacjenci często nie widzą różnicy pomiędzy suplementami diety a produktami leczniczymi.

Wierzą w dobroczynne działanie zarówno leków jak i suplementów i niestety nie zadają sobie sprawy z ryzyka ich stosowania. Suplementy diety można zakupić nie tylko w aptece, ale również w drogeriach, sklepach czy na stacjach benzynowych.

Słuchacze Uniwersytetu III wieku dowiedzieli się, o czym należy pamiętać przy kupowaniu leków i suplementów diety. Przede wszystkim należy zapoznać się z informacjami zamieszczonymi na ulotce lub opakowaniu, poprosić o poradę farmaceutę w aptece.

Przede wszystkim należy jednak pamiętać, że suplementy diety i leki to zupełnie odmienne produkty. Na dłuższą relację z wykładu zapraszamy do Kulturalnego Tematu Tygodnia.

Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.