Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

TURNIEJ Z CHARYTATYWNYM PRZESŁANIEM [VIDEO]

Marcinki Kępno wygrały trzecią edycję Charytatywnego Turniej Piłki Nożnej, którego organizatorami byli Wieluński Klub Sportowy Siatkarz i radna miejska Honorata Freus Grzelak. Jak sama nazwa turnieju charytatywnego wskazuje, podczas niedzielnej imprezy w hali WOSiR zbierano środki na szczytny cel.

W finale zawodów z udziałem chłopców z rocznika 2005 i młodszych podopieczni Jacka Falszewskiego dopiero w rzutach karnych pokonali gospodarzy - pierwszy zespół WKS-u Siatkarza, prowadzony pod nieobecność trenera Szymona Lacha, przez Krzysztofa Tomanika. Trzecie miejsce również zajął zespół gospodarzy, tj. zawodnicy, których trenerem jest Arkadiusz Tomczyk.

Jego podopieczni w małym finale okazali się bowiem lepsi od MKS-u Kluczbork. Na kolejnych pozycjach w końcowej tabeli uplasowały się natomiast zespoły: na piątym KS Panki, na szóstym Zawisza Pajęczno, a na siódmym i ósmym dwie młodsze drużyny drużyny WKS-u Siatkarza - podopieczni trenerów Arkadiusza Tomczyka i Marcina Adamczyka.

Poza pucharami i medalami dla najlepszych drużyn, organizatorzy przewidzieli nagrody indywidualne dla wyróżniających się młodych piłkarzy. Odebrali je: Jakub Urbanski z Kępna - wybrany na najlepszego zawodnika, najlepszy bramkarz - Jakub Kniaziński z drużyny Szymona Lacha i najlepszy strzelec - Błażej Sztandera, również z WKS-u Siatkarza.

Jak się dowiedzieliśmy, z samej licytacji przeprowadzonej podczas turnieju, zebrano kwotę ok. pięciu i pół tysiąca złotych, a dzięki wpłatom od sponsorów kwota końcowa być może może przekroczy dziesięć tysięcy złotych.

Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.