Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

BĘDĄ OBSERWOWAĆ PRACĘ WIELUŃSKICH LEKARZY

Jeszcze przed świętami zostało zawarte porozumienie o współpracy partnerskiej przy realizacji projektu pod nazwą „Medyczny Inkubator” między SP ZOZ w Wieluniu reprezentowanym przez dyrektora Janusza Atłachowicza a I LO im. T. Kościuszki  reprezentowanym przez dyrektora Zbigniewa Wiśniewskiego.

Celem współpracy jest popularyzacja systemu ochrony zdrowia, organizacji pracy szpitala oraz zadań personelu medycznego. Poznanie warsztatu pracy lekarzy różnych specjalności, przestrzeni szpitalnej i infrastruktury tego miejsca pozwoli na skuteczne podejmowanie życiowych wyborów młodzieży oraz stanowi nieocenioną wartość edukacyjną.

W ramach programu uczniowie z klas biologiczno-chemicznych będą mieli możliwość uczestniczenia w wykładach i zajęciach warsztatowych oraz w spotkaniach z lekarzami i innym „białym” personelem. Uczniowie będą mogli poznać specyfikę oddziałów wieluńskiego szpitala od strony praktycznej.

Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.