Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

OPOWIEŚĆ O ŻYCZENIACH I WSPÓLNE KOLĘDOWANIE [VIDEO]

Z okazji zbliżającego się  Bożego Narodzenia słuchacze Uniwersytetu III wieku spotkali się na świątecznej prelekcji, która nawiązywała do tradycji i dawnych, zapomnianych już zwyczajów Świąt Bożego Narodzenia.

Sporo uwagi poświęcono również życzeniom świątecznym, które kiedyś przesyłano pocztą na pięknie zdobionych kartkach, co dziś już zdarza się rzadko.

W nawiązaniu do tego tematu przygotowano specjalną prezentację i wystawę kartek bożonarodzeniowych. Ponadto prelekcji towarzyszyła wystawa ozdób i stroików świątecznych własnoręcznie wykonanych na zajęciach zespołu robótek ręcznych A-nitki.

Podczas świątecznego spotkania nie mogło zabraknąć życzeń i kolęd, które zaprezentował zespół Walczak Band z Wieluńskiego Domu Kultury.

Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.