Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NOWY WYMIAR ROZLICZEŃ Z ZUS [VIDEO]

Tematem drugiej już tej jesieni konferencji w wieluńskim oddziale ZUS były zmiany jakie czekają przedsiębiorców i innych płatników w zakresie sposobu opłacania składek, wchodzące w życie od 1 stycznia 2018 r. A zatem poruszona została kwestia tzw. e-składki czyli nowego wymiaru rozliczeń z ZUS.

Podczas konferencji przedstawiono ponadto zestawienie dotyczące liczby wysłanych pism z informacją o indywidualnym numerze rachunku składkowego i zwrotów pism do Oddziału i podlegających mu jednostek terytorialnych.

Wyjaśniono też kwestię podziału składki na poszczególne ubezpieczenia i zwrócono  uwagę na fakt, że płatnicy z zadłużeniem od nowego roku będą mogli stracić prawo do zasiłku chorobowego i w jaki sposób będą mogli się jeszcze przed tym obronić.

Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.