Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O SEKRETACH I TAJEMNICACH TRZECH MIAST [VIDEO]

Mieszkańcy Wielunia, Praszki i Wieruszowa licznie przybyli do MZW na spotkanie z Magdaleną Kopańską, autorką książki o sekretach i tajemnicach trzech miast dawnego powiatu wieluńskiego. Książka „Sekrety Wielunia, Praszki i Wieruszowa” zawiera 40 rozdziałów.

Publikacja ukazuje historie często nie do końca wyjaśnione, ale jakże ciekawe i budzące emocje. Podczas spotkania autorka opowiadała o swojej pracy nad książką, o tym, w jaki sposób zbierała do niej materiały i fotografie dokumentujące opisane wydarzenia.

Magdalena Kopańska przyjęła gratulacje i chętnie podpisywała zakupione przez uczestników spotkania książki. „Sekrety Wielunia, Praszki Wieruszowa” ukazały się nakładem Domu Wydawniczego Księży Młyn.Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.