Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

Z UDZIAŁEM LEKARZY SPECJALISTÓW Z ŁODZI [VIDEO]

Kolejne profilaktyczne spotkanie zorganizowane przez Stowarzyszenie „Po prostu żyj!” we współpracy ze Stowarzyszeniem „Kraska” z Kraszkowic i kołami gospodyń wiejskich z Łyskorni i Mokrska poświęcone było profilaktyce raka piersi oraz nowotworom głowy i szyi.

Nietrudno zgadnąć, że w sali SDK w której odbywało się spotkanie pojawiło się mnóstwo zainteresowanych tematem osób, zwłaszcza pań. Na początku spotkania prezes stowarzyszenia Elżbieta Caban poinformowała o prestiżowym wyróżnieniu dla „Po Prostu Żyj”.

Potem była już tematyczna dyskusja. W roli ekspertów rzecz jasna wystąpili lekarze
specjalizujący się w leczeniu nowotworów piersi, szyi i głowy: profesor nadzw. Agnieszka Kołacińska i dr n. med. Dariusz Kaczmarczyk z Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi- Uniwersytetu Medycznego.

Lekarze specjaliści opowiadali nie tylko o tym jak leczy się takie nowotwory, ale też szczególną uwagę zwracali na profilaktyczne badania dzięki którym możemy uniknąć raka.

W części artystycznej spotkania wystąpili tancerze i wokaliści z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury i Sportu w Wieluniu. Była też specjalna loteria dla uczestników prelekcji.Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.