Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

JUBILEUSZOWE DNI OTWARTE [VIDEO]

Spółdzielczy Dom Kultury przy Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej świętował 30-lecie swojej działalności. Z tej okazji odbyło się okolicznościowe spotkanie, podczas którego nie mogło zabraknąć wspomnień o początkach placówki oraz o tym, jak wyglądała praca z dziećmi i młodzieżą przez 30 minionych lat.

Swoimi wrażeniami i refleksjami na ten temat podzieliły się pierwsza kierownik SDK Halina Dudek  i obecna szefowa placówki, Ewa Łuczak. Uroczystość rozpoczęła się prezentacją multimedialną przypominającą 30-letnią historię SDK.

Ponadto przygotowano kroniki placówki, w których znalazły się wszystkie ważne wydarzenia kulturalne z udziałem uczestników zajęć. Była to okazja do odnalezienia własnego zdjęcia z dzieciństwa. Przez lata z oferty placówki skorzystały setki osób.

Część z nich, która uczestniczyła w jubileuszowej uroczystości, nie szczędziła pozytywnych słów o SDK. Pochlebne opinie o działalności placówki wyrazili również członkowie dawnej i obecnej komisji społeczno – kulturalnej Rady Nadzorczej WSM.

Od chwili powstania Spółdzielczy Dom Kultury zajmował się edukacją artystyczną dzieci i młodzieży w dziedzinie muzyki, tańca, plastyki, fotografii, teatru i modelarstwa.

Uczestnicy zajęć odnosili sukcesy nie tylko w regionie, ale wielokrotnie na imprezach ogólnopolskich. Na jubileuszową uroczystość przybył również prezes WSM Robert Kaja z życzeniami i tortem.

Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.