Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH NAGRODZENI STYPENDIAMI FUNDACJI [VIDEO]

Kolejna edycja wręczenia stypendiów Fundacji na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego odbyła się tym razem w podwojach ZS nr 1. Kwoty jakie do tej pory popłynęły z fundacji na wsparcie finansowe szkolnej młodzieży robią naprawdę wrażenie. A była to już XIX edycja tej jakże pożytecznej akcji.

Zarząd Fundacji przyznał stypendia jak zawsze w kilku kategoriach. A mowa tu o specjalnych stypendialnych programach takich jak „Równe Szanse”, „Agrafka Agory” ( z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce )„Sportowiec”, „Talenty” oraz „Stypendia Pomostowe” (z Fundacją Edukacyjna Przedsiębiorczości w Łodzi).

W niektórych programach szykują się jednak zmiany. I nie będą to niestety dobre zmiany. Młodzi ludzie przyznane w ramach stypendiów pieniądze wydają na różne cele. Najczęściej są one jednak związane z dalszą edukacją, kupowaniem pomocy naukowych czy też fachowej literatury.

W dalszej części  spotkania były też specjalne podziękowania dla firm wspierających od lat stypendialne programy fundacji. Dla wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych zaśpiewał zespół Krótkie Spięcie działający przy ZS nr 1.Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.