Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

Z ODZNACZENIAMI DLA ZASŁUŻONYCH DLA ŁOWIECTWA [VIDEO]

Okolicznościowa msza święta koncelebrowana przez duszpastrza wieluńskich myśliwych ks. Jarosława Borala to od lat najważniejszy punkt uroczystych obchodów Święta Myśliwych w Wieluniu i regionie. Tak jak w latach poprzednich msza rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru koła łowieckiego „Daniel”.

Wieluńscy myśliwi złożyli dar ołtarza, a w trakcie mszy nie zabrakło też wręczenia odznaczeń za zaslugi dla łowiectwa. Złoty medal za zasługi dla łowiectwa otrzymał Ryszard Kabała. Medalem „Zasłużony dla łowiectwa województwa łódzkiego” wyróżniono Jana Bachorskiego.

Z kolei  medal „Za 50-letnią przynależność do Polskiego Związku Łowieckiego” otrzymał Kazimierz Krawczyk. Wręczono też medale „Za zasługi dla łowiectwa ziemi sieradzkiej”. Otrzymali je Karol Podyma, Tomasz Szczepański i pośmiertnie Włodzimierz Mateja.

O muzyczną oprawę myśliwskiej mszy świętej zadbał jak zawsze Zespół Sygnalistów Koła Łowieckiego „Daniel”.

Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.