Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ANKIETA DLA ZAINTERESOWANYCH MIESZKANIEM PLUS [VIDEO]

Urząd Miejski zachęca do wypełniania ankiety wśród osób zainteresowanych programem „Mieszkanie Plus”. Ankieta musi zostać wypełniona przez jednego ze współmałżonków bądź osobę tworzącą gospodarstwo domowe, zainteresowane przystąpieniem do programu „Mieszkanie Plus”.

Opinie i zebrane informacje będą przydatne przy opracowywaniu koncepcji wdrażania programu i planowaniu kolejnych etapów przedsięwzięcia. Przypomnijmy, że Gmina Wieluń przystąpiła do programu Mieszkanie Plus, w ramach którego na działkach położonych przy ul. Sadowej w Wieluniu planowana jest budowa mieszkań.

Zgodnie z założeniami Programu lokale będą wykończone „pod klucz”. Podpisanie warunkowej umowy inwestycyjnej pomiędzy Gminą Wieluń a Funduszem Sektora Mieszkań na Wynajem Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych reprezentowanym przez BGK Nieruchomości S.A. w programie Mieszkanie Plus nastąpiło w czerwcu tego roku.

Przekazanie do eksploatacji pierwszych mieszkań planowane jest na 2019 rok. Ankietę do której link zamieszczony jest na stronie internetowej Urzędu Miejskiego należy wypełnić do 31 grudnia 2017 roku. Lokale mieszkalne wybudowane w ramach programu Mieszkanie Plus, powstaną przede wszystkim z myślą o wynajmie.

Możliwy będzie także wybór opcji „docelowego przeniesienia własności” po okresie od 20 do 30 lat najmu, który to okres zostanie określony po ustaleniu wartości inwestycji.

Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.