Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

CAŁKOWITE ZAKOŃCZENIE INWESTYCJI DOPIERO ZA ROK [VIDEO]

Na wrześniowej sesji Rady Powiatu stanęła sprawa niedokończonej jeszcze inwestycji- nowego boiska sportowego przy II LO i SP nr 4. Starosta wieluński potwierdza, że sportowa inwestycja nie jest jeszcze skończona. Dyrektora II LO zobligowano m.in. do tego, aby pomógł poszukać środków zewnętrznych na dokończenie inwestycji.

Jak powiedział na sesji skarbnik powiatu Sławomir Kaftan oprócz bieżni boisko ma wzbogacić się jeszcze o skocznię w dal i miejsce do rzutu kulą. Na to wszystko trzeba będzie jeszcze wydać ok. 700 tys. złotych.

Sprawy nie ułatwia fakt, że ów teren jest póki co własnością wspólną powiatu, miasta, ale też urzędu marszałkowskiego, który zresztą nie dołożył się do budowy boiska z prostego powodu: nie ma już tutaj swojej jednostki jaką było zlikwidowane Kolegium Nauczycielskie.

Ostatecznie jak zapowiedział na sesji włodarz powiatu boisko ma być skończone wraz z końcem obecnej kadencji władz powiatu, czyli mniej więcej na przełomie października i listopada 2018 roku.

Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.