Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PASOWANIE NA PIERWSZAKA W PIĄTCE [VIDEO]

W Szkole Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Powstańców Śląskich w Wieluniu odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia. Spotkanie rozpoczął dyrektor szkoły Zbigniew Gajda serdecznym powitaniem uczniów, nauczycieli, rodziców i zaproszonych gości.

Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego uczniowie czterech klas pierwszych przystąpili do ślubowania i pasowania. Na pamiątkę tego ważnego w życiu każdego ucznia wydarzenia pierwszoklasiści otrzymali dyplomy oraz kolorowe upominki.

Natomiast specjalnie dla obecnych rodziców, nauczycieli i gości pierwszaki zaprezentowały przygotowany program artystyczny. Na zakończenie uroczystości przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia i słodki poczęstunek.

Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.