Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

W RAMACH LOKALNEJ STRATEGII ROZWOJU [VIDEO]

Pod koniec października odbyło się uroczyste podpisanie umów z osobami fizycznymi zakładającymi działalność gospodarczą oraz z przedsiębiorcami rozwijającymi działalność gospodarczą. Wspomniane umowy podpisywano m.in. w obecności Marszałka Województwa Łódzkiego Witolda Stępnia i ośmiu osób z Departamentów PROW Urzędu Marszałkowskiego.

W przedsiębiorczym spotkaniu wzięli także udział wójtowie i burmistrzowie gmin członkowskich (Biała, Brąszewice, Brzeźnio, Czarnożyły, Mokrsko, Skomlin, Ostrówek, Wieluń, Wróblew i Złoczew).

Była także delegacja Zarządu LGD i Rady która oceniała i wybrała wnioski do dofinansowania w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju. Przedsiębiorcy zostali dofinansowani ze środków PROW 2014-2020 realizując zarazem Lokalną Strategię Rozwoju.

Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.