Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O ZAZDROŚCI W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE

Gościem Filii Bibliotecznych w Rudzie i w Masłowicach był Jakub Skworz, autor książek dla dzieci i młodzieży. Zaproszony gość opowiadał o tytułowej postaci jednej ze swoich publikacji- księżniczce Adeli.

Motywem przewodnim spotkania była zazdrość. Podczas zajęć dzieci układały puzzle oraz miały za zadanie narysować prezent dla bliskiej osoby. Autor przygotował niespodziankę dla uczestników spotkania.

Dzieci wyciągały z worka rekwizyty, nazywały je, a następnie dopasowywały do nich czynności lub zawody z nimi związane. Jakub Skworz ukazał dzieciom jak ważna jest niematerialna wartość prezentu oraz jak wspaniale można spędzać czas z książką.

Było to ostatnie spotkanie z harmonogramu wydarzeń projektu "Rozpisani, oczytani, z biblioteką obeznani" sfinansowanego ze środków Fundacji PZU.

Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.