Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DZIĘKOWALI ZAWODNIKOM, TRENEROM I SPONSOROM [VIDEO]

W przededniu oficjalnego otwarcia kina Syrena w jego małej sali miało miejsce podsumowanie sezonu kolarzy MLKS-u Wieluń. Spotkanie stało się okazją do podziękowań dla zawodników, trenerów i sponsorów. A było za co, gdyż znakomity w wykonaniu wielunian rok 2017 okraszony został medalami mistrzostw Polski.

Złotym juniora Adama Kusia w wyścigu ze startu wspólnego i srebrnym juniorek młodszych w jeździe drużynowej. Sukcesy te nie byłyby możliwe, gdyny nie wsparcie finansowe wielu firm i władz samorządowych oraz ciężka praca szkoleniowców.

Ich prezesi i przedstawiciele otrzymali od działaczy okolicznościowe upominki, a sami zawodnicy i zawodniczki podziękowali trenerom wreczając im przepyszny tort. Spotkanie stało się też okazją, by pożegnać kolarzy kończących wiek juniora.

W barwach nie posiadającego sekcji seniorów MLKS-u nie będą już bowiem się ścigać Marta Jajczak i Adam Kuś. Ta pierwsza ma w planach ukończyć studia medyczne i zostać lekarzem, a tegoroczny mistrz Polski zamierza się ścigać w polskiej lub zagranicznej grupie zawodowej.

Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.