Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

AWANS NA CZWARTE MIEJSCE W TABELI [VIDEO]

Piłkarze WKS-u Siatkarza Wieluń wygrali 5:0 z GLKS Strzelce Wielkie i awansowali na 4 miejsce w tabeli sieradzkiej klasy okręgowej. Co ciekawe, wszystkie bramki padły w drugiej połowie, a do przerwy gra gospodarzy była daleka od oczekiwań kibiców.

Wielunianie przystosowali się bowiem do poziomu nie posiadającego choćby jednego rezerwowego beniaminka i wdali się w bezładną kopaninę, z której nic kompletnie nie wynikało.

Po przerwie na szczęście przyjezdni zaczęli opadać z sił i na efekty nie trzeba było długo czekać. Wynik otworzył Michał Okoń, który w odstępie kilku minut dwukrotnie pokonał bramkarza ze Strzelec.

W jego ślady poszli następnie Mateusz Rejman, Kamil Wira i Michał Wójcicki. W ten sposób podopieczni Arkadiusza Tomczyka zwyciężyli 5:0.

Niestety, ze względu na konieczność obecności naszej kamery w tym samym czasie w innym miejscu, nie mieliśmy szczęścia zarejestrować bramek z sobotniego spotkania.

Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.