Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

MOC ATRAKCJI NA WIELUŃSKIEJ SENIORADZIE [VIDEO]

W „Wieluńskiej Senioradzie” udział wzięli seniorzy z całego powiatu wieluńskiego. Impreza zorganizowana przez WDK i Miejską Radę Seniorów odbyła się w Szkole Podstawowej nr 4 w Wieluniu. W trakcie spotkania można było zapoznać się z projektem  „Zdrowa Rodzina” przygotowanym przez przedstawicieli z  Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

W trakcie Seniorady rozstrzygnięto też konkurs pod hasłem  „Tworzymy coś dla wnuków” – I miejsce zajęli Elżbieta i Władysław Kanoniakowie, II Anna Szumowicz III Zenon Nowak i Klub Seniora os Armii Krajowej za kosz kwiatów z dedykacją  „Kochani wnuczkowie wszystkiego najlepszego z okazji 18 urodzin”.

Nie zabrakło także scenicznej prezentacji pięknie zdobionych kapeluszy. W kapeluszowym konkursie zwycięzyła Elżbieta Kanoniak. Jednym z punktów bogatego programu „Seniorady” był także pokaz kulinarny poprowadzony przez Przemysława Banasia i młodzież z Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu.

Uczestnicy Seniorady mogli także zbadać sobie poziom cukru we krwi, słuch, porozmawiać z fizjoterepeutą i policją o współczesnych zagrożeniach dla seniorów. Nie zabrakło też akcentów artystycznych: było karaoke, koncert chóru „Melodia” a na koniec dancing. Dłuższa relacja z „Seniorady” w Kulturalnym Temacie Tygodnia.

Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.