Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

STAWIAJĄ NA JĘZYKI OBCE, GIMNASTYKĘ I INFORMATYKĘ [VIDEO]

Sala WDK wypełniona była po brzegi radosnymi słuchaczami, którzy z zadowoleniem rozpoczęli po wakacyjnej przerwie XI rok akademicki. Podczas spotkania można było zapisać się na wybrane zajęcia.

Te zupełnie nowe, które dopiero się pojawiły oraz na te, które sprawdzone są od lat, czyli języki obce, gimnastykę czy informatykę. Z roku na rok słuchaczy Uniwersytetu III wieku przybywa, zwłaszcza, że zajęcia i wykłady są ciekawe i może w nich uczestniczyć każdy, kto chce się rozwijać i pogłębiać wiedzę.

Po uroczystej inauguracji roku akademickiego wykład pt. „Podróż na Alaskę” wygłosił dr nauk technicznych Sebastian Bielak z Krakowa, który z zamiłowania jest podróżnikiem, przyrodnikiem i fotografem.Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.