Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

KILKA NOWOŚCI I KONTYNUACJE ZNANYCH PROJEKTÓW [VIDEO]

Wieluński Dom Kultury na nowy sezon 2017/2018 zapowiada kilka nowości, ale też kontynuację znanych już przedsięwzięć artystycznych. Od października w placówce zaczną się zajęcia teatralne dla młodzieży. Będzie to Teatr Kalinowy. Szefowa placówki zapowiada oczywiście kontynuację działalności Uniwersytetu III Wieku, czy Klubu Kwadransowych Grubasów.

 Będzie też nowa edycja Babskich Spotkań. Pierwsze po wakacyjnej przerwie zaplanowano na 7 października. Cieszy fakt, że w szerokiej gamie zajęć proponowanych przez WDK coraz chętniej bierze udział młodzież. Zapytaliśmy też o kino „Syrena”.

Okazuje się, że placówka w dalszym ciągu zamknięta ma już nowego kierownika. Wybrana w konkursie osoba odpowiedzialna będzie przede wszystkim za repertuar filmowy kina.

W kinie fizycznie znajduje się już także cyfrowy projektor do wyświetlania filmów, wybrano również kadrę obsługującą placówkę. Kiedy zatem kino otworzy swoje podwoje dla mieszkańców miasta? Na razie nie wiadomo.
 

Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.