Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

OCZEKUJĄ PROGRAMU NAPRAWCZEGO SZPITALA [VIDEO]

Pierwsza po wakacjach sesja Rady Powiatu zdominowana była zagadnieniami dotyczącymi bieżącej sytuacji wieluńskiego szpitala. Janusz Atłachowicz- dyrektor SP ZOZ przyszedł na sesję po raz pierwszy w towarzystwie nowej głównej księgowej szpitala Anny Freus.

Poprzednia, Urszula Woźniakowska w dalszym ciągu pracuje w lecznicy. Podczas sesyjnej dyskusji mówiono rzecz jasna o aktualnej kadrowo- materialnej sytuacji lecznicy. Nie jest ona dobra.

Szpital po pierwszym półroczu jest na dużym minusie. Sensownym wydaje się być zatem zapytanie o program naprawczy. Takowe oczywiście padło. W dalszym ciągu medycznej dyskusji szefa lecznicy pytano m.in. o funkcjonowanie oddziałów, m.in. SOR, medyczne laboratorium czy też możliwość ufundowania dla przyszłych lekarzy chcących pracować w Wieluniu specjalnego stypendium.

Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.