Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

Z PIEŚNIĄ NA USTACH I SPECJALNYM PRZESŁANIEM [VIDEO]

Kolejna edycja wieluńskiego Marszu dla Życia i Rodziny zorganizowanego przez Zespół Nowej Ewangelizacji wyruszyła w niedzielne popołudnie spod kościoła św. Stanisława BM. Trzeba ucziwie przyznać, że uczestnicy marszu mieli wyjątkowe szczęście do pogody, zważywszy, że praktycznie cały miniony tydzień był zimny i deszczowy.

Niedziela była jednak wyjątkiem. Barwny i zarazem rozśpiewany korowód dotrał po niedługim czasie na Plac Legionów. Uczestnicy marszu zatrzymali się też pod pomnikiem Jana Pawła II, aby wysłuchać homilii papieża o budowaniu „kultury życia”.

Na scenie w centrum miasta dla wszystkim uczestników marszu zaśpiewała Magda Anioł. W trakcie koncertu można było też otrzymać super bajki dla duszy. Na początku swojej drogi artystycznej Magda Anioł była związana z muzyką country, jednak od kilku lat z powodzeniem znakomicie czuje się w nurcie muzyki chrześcijańskiej.

Jej piosenka „Zaufaj” towarzyszyła Janowi Pawłowi II w jego ostatniej podróży do Polski i okazuje czym tak naprawdę jest wiara. Nieco więcęj piosenek Magdy Anioł wkrótce na antenie naszej stacji.

 

Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.