Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ROZBUDOWUJĄ KANALIZACJĘ I ZMODERNIZUJĄ WYSYPISKO [VIDEO]

Wizytę w Przedsiębiorstwie Komunalnym zaczynamy od informacji dotyczących wysypiska w Rudzie. Jak wiadomo składowisko odpadów na szczęście znalazło się w tzw, RIPOK- u. Będzie zatem dalej istniało, a prezes firmy zapowiada dalszą jego modernizację.

Szef komunalnej przy okazji chwali mieszkańców miasta i regionu za dobrą segregację odpadów. Jednak zawsze może być jeszcze lepiej. Pamiętajmy zatem o segregacji odpadów.

Papier, plastik i szkło to podstawa. Komunalna poczyniła także tego lata kilka inwestycji w zasobach mieszkaniowych. Gmina systematycznie rozbudowuje też sieć kanalizacji.

Jej poszerzanie wiąże się z instalacją specjalnych przepompowni ścieków. A takich mamy już 47. Nie ma co ukrywać, że jest to jeden z czynników generujących większe koszty związane z odprowadzaniem ścieków.Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.