Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ODZNACZENIA I MEDALE DLA ZASŁUŻONYCH STRAŻAKÓW [VIDEO]

Jubileuszowa uroczystość z okazji 140-lecia jednostki OSP w Wieluniu miała miejsce w miniony weekend. Zaraz po okolicznościowej mszy świętej, którą w intencji strażaków odprawiono w kościele Ojców Franciszkanów, strażacki pochód przeszedl na Plac Legionów, gdzie miała miejsce druga część uroczystych obchodów.

Spotkanie było tez okazją do przedstawienia rysu historycznego jednostki i jej najważniejszych dokonań. Miłym akcentem plenerowej strażackiej uroczystości było również wręcznie odznaczeń i medali dla strażaków za zasługi w działalności społecznej i ochrony przeciwpożarowej.

Dwóm osobom wręczono srebrny medal za zasługi dla pożarnictwa, brązowy zaś dziewięciu. Złotą Odznaką Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych wyróżniono 7 strażaków, srebrną pięciu i brązową również pięciu.
W trakcie jubileuszu doceniono i wyróżniono także wiele osób i instytucji, które na przestrzeni lat przyczyniły się do rozwoju jednostki OSP w Wieluniu.Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.