Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

„STRASZNY DWÓR” W STRUGACH ULEWNEGO DESZCZU [VIDEO]

Artystyczna odsłona obchodów 78 rocznicy wybuchu II wojny światowej- plenerowe przedstawienie „Strasznego Dworu” Stanisława Moniuszki w wykonaniu artystów z Teatru Wielkiego w Łodzi nie miała szczęścia do pogody. Fatalna aura, a przede wszystkim obficie padający deszcz zmusił aktorów i organizatorów przedstawienia do kapitulacji.

Po pierwszym akcie „Strasznego dworu” spektakl ostatecznie przerwano. Deszcz wdzierał się wszędzie, przede wszystkim do orkiestrowych instrumentów bardzo wrażliwych na wodę i wilgoć.

Jerzy Wolniak obiecał, że spektakl w całości zostanie wystawiony raz jeszcze, tym razem pod dachem, w nowym kinie Syrena. Kiedy? Na razie jednak nie wiadomo.Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.