Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NOWY SEZON W KLUBACH OSIEDLOWYCH WSM

Rozpoczęły się już zajęcia w Klubie Seniora na Świetlicy os. A. Krajowej i w Spółdzielczym Domu Kultury os. Wyszyńskiego. Seniorzy zainaugurowali nowe półrocze wyjazdem na „Ranczo nad Wartą” w Krzeczowie. Pomimo deszczowej pogody wszyscy uczestnicy spotkania bardzo dobrze się bawili.

Okazało się że wspólny taniec jest najlepszym sposobem dobry nastrój. Po przerwie wakacyjnej klubowicze mieli okazję podzielić się wrażeniami z letniego okresu. Nie mogło również zabraknąć wspólnych śpiewów i opowiadania sprawdzonych dowcipów.

Zwyczajem kubów stała się degustacja pieczonych ziemniaków i spacer nad brzegiem Warty. Każdy wspólny wyjazd jest dobrym sposobem na zawieranie nowych przyjaźni.

Spółdzielczy Dom Kultury zaprasza wszystkich zainteresowanych seniorów, którzy mieliby ochotę dołączyć na zajęcia do klubów na os. Wyszyńskiego i os. Armii Krajowej.

Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.