Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

GOLE ZDOBYWALI NAJCZĘŚCIEJ Z KARNYCH [VIDEO]

Ostatnie sparingi przed zaplanowaną na 9 września inauguracją rozgrywek pierwszej ligi rozegrali szczypiorniści MKS-u Wieluń. W pierwszym z nich gospodarze ulegli występującemu na co dzień w PGNiG Superlidze Piotrkowianinowi 23:36. Warto dodać, że dziesięć z trzynastu bramek przewagi goście wypracowali pomiędzy 20. a 40. minutą.

Pod koniec pierwszej połowy i na początku drugiej miejscowi zdobywali bowiem gole najczęściej z karnych, a koncentracja w defensywie również wyraźnie osłabła. Choć z zespołem MKS-u pożegnał się już Mateusz Kaźmierczak, w piątkowy wieczór, wieluńscy kibice znowu mogli go zobaczyć w akcji, ale tym razem w barwach drużyny przyjezdnej.

O wiele lepiej wyglądała gra podopiecznych Tomasza Derbisa nazajutrz, gdy na początek towarzyskiego trójmeczu gospodarze pokonali ASPR Zawadzkie  27:25. Forma MKS-u jednak cały czas falowała i po słabym początku oraz nie najlepszej końcówce spotkania, podopieczni Tomasza Derbisa ulegli Anilanie Politechnice Łódź 24:27.

Podobnie, jak przed rokiem, turniej seniorów na pożegnanie wakacji uatrakcyjniły zawodniczki sekcji gimnastycznej artystycznej UKS 41 Łódź, które trzeci już raz przebywały w naszym mieście na obozie i na koniec swojego pobytu zaprezentowały wieluńskim kibicom niemałe umiejętności.

Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.