Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

45 SZKOLNYCH WYPRAWEK DLA MŁODYCH WIELUNIAN [VIDEO]

Za nami szósta już edycja Energetycznego Tornistra. Organizuje go PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź we współpracy z ośrodkami pomocy społecznej. W tym roku również wspiera ją Fundacja PGE, współfinansując zakupy oraz rozszerzając obszar objęty akcją na pozostałe spółki Grupy Kapitałowej PGE.

Do wieluńskich dzieci z najbardziej potrzebujących rodzin trafilo w sumie 45 szkolnych wyprawek. Pierwszaki w bajecznie kolorowych plecakach znalazły zeszyty, piórniki z pełnym wyposażeniem, farby, kredki, mazaki, bloki rysunkowe i techniczne, bibułę, papier wycinankowy, klej, nożyczki, plastelinę.

„Energetyczny tornister” to jedna z najważniejszych akcji PGE Dystrybucja S.A. z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Od 13 lat jest prowadzona w łódzkim, po raz piąty objęła wszystkie Oddziały Spółki, po raz drugi także inne spółki z Grupy Kapitałowej PGE.

Tornistry pełne dobrej energii otrzyma w łódzkiem blisko 750 dzieci. Uroczyste spotkanie z którego dłuższa relacja w Szortpressie  zakończyło się specjalnym teatrzykiem o bezpiecznym korzystaniu z energii elektrycznej „Jak Pstryk i Bzik zostali oświeceni”.Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.