Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ILE WYDALI NA DNI WIELUNIA? [VIDEO]

Aby zorganizować tak dużą imprezę jak Dni Wielunia potrzeba też dużo pieniędzy. Nie ma co ukrywać, że trzy dni święta naszego miasta kosztowały niemało, dokładnie 248.313,25 zł.

Od tej kwoty należy jednak odjąć 84.657,64 zł- tyle bowiem wpłynęlo do kasy WDK- u z tytułu przychodu z wynajmu, sponsoringu i darowizn. Ostatecznie na imprezę wydano 163.655,61 zł.

Suma może robić wrażenie, ale mieszkańcom należy się przecież chociaż raz w roku taka rozrywka z gwiazdami w roli głównej. Na bogatą ofertę artystyczną imprezy złożyły się popisy lokalnych wykonawców, zespołów czy solistów.

Były oczywiście też gwiazdy. I to one jak zawsze kosztowały najwięcej. Popularna wokalistka Margaret zainkasowała za naszym zdaniem nienajlepszy koncert najwięcej - 34 tys. zł. Bardzo podobała się Natalia Kukulska- znakomicie wypadła. Za ile? 21,5 tys. złotych.

Kuba Sienkiewicz za występ z Elektrycznymi Gitarami zażyczył sobie 23,3 tys. złotych. I wreszczcie formacja Strachy na Lachy. Autorzy popularnego hitu „Dzień doby- kocham Cię” za koncert w Wieluniu zainkasowali 26 tys.

Do całości kosztów imprezy musimy jeszcze dodać 32 tys. złotych za wynajem sceny i całą technikę estradową i wreszcie 37 tys. za ochronę Dni Wielunia. Czy to dużo ocenią Państwo sami. Artyści jednak kosztują, zawsze też może być drożej, z tzw. górnej półki. U nas było raczej z tej średniej.Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.