Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

BUDUJĄ NOWE ULICE I PARKINGI DLA SAMOCHODÓW [VIDEO]

Gmina Wieluń prowadzi tego lata wiele inwestycji związanych z budową nowych ulic. Te powstają nie tylko w mieście, ale też na wsiach, choćby w Rudzie. Do jednej z nich z pewnością można zaliczyć ulicę Potockiego. Niedaleko od tego miejsca prowadzona będzie też inna, niemniej ważna inwestycja.

Chodzi o budowę z prawdziwego zdarzenia parkingu przy ul. 3 Maja praktycznie vis a vis cmentarza. W tym miejscu jest samochody parkują już od dawna, teraz będzie to jednak zrobione profesjonalnie, tak jak być powinno.

Kolejna kwestia dotyczy zakupionych przez miasto gruntów na terenie byłej cukrowni. Miała się tutaj osiedlić m.in. firma Neapco z Praszki. Neapco miało ostatecznie określić się w tej sprawie do 22 czerwca.

Termin jednak przedłużono do końca września i będzie to już raczej ostateczna ostateczność. Miasto nie może dłużej czekać. Do zasiedlenia się w tym rejonie są bowiem inni chętni. Gdyby jednak Neapco zmieniło zdanie, miasto jak mówi burmistrz Okrasa zaproponuje firmie inną lokalizację.

Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.