Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NIESAMOWITE WRAŻENIA I TYSIĄCE ZDJĘĆ [VIDEO]

Uroczyste powitanie Zbigniewa Stępnia, który na piechotę obszedł Polskę dookoła miało miejsce w miniony poniedziałek przy Baszcie Męczarni. Zbyszek w ciągu 118 dni wyprawy przeszedł ponad 3,5 tys. kilometrów. Dziennie dawało to w sumie 10 godzin 30 kilometrowego marszu.

Na uroczystym powitaniu rzecz jasna nie mogło zabraknąć gratulacji za ten nie lada wyczyn, także od burmistrza miasta. Wyprawę dookoła Polski poprzedziły trzyletnie przygotowania podczas których piechur dziennie robił po 30 kilometrów.

Wyprawa udała się znakomicie. Zbyszek schudł 15 kilogramów, zrobił bogatą dokumentację i tysiące zdjęć. Niewykluczone, że powstanie z tego prawdziwa książka podróżnicza.

Dłuższe spotkanie z podróżnikiem z Wielunia w wakacyjnym programie TVK 5 i 6 sierpnia.

Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.