Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

AWANSE, ODZNACZENIA I SPECJALNY PREZENT [VIDEO]

Uroczysta oprawa, ale też specjalni goście sprawili, że ranga obchodów Święta Policji w Wieluniu była wysoka. Po raz pierwszy w roli gospodarza uroczystości wystąpił szef wieluńskiej komendy, niedawno awansowany na stopień inspektora Zbigniew Polek. Komendantem wieluńskiej policji jest od lutego tego roku.

Na okoliczność Święta Policji do Wielunia przybył zastępca komendanta KWP w Łodzi, insp. Dariusz Walichnowski. W asyście szefów wieluńskiej komendy wręczył awanse wyróżniającym się policjantom. Nie był to jednak jedyny powód wizyty Dariusza Walichnowskiego w Wieluniu.

Zastępca komendanta wojewódzkiego policji podarował wieluńskim stróżom prawa specjalną walizkę- zestaw atrap środków odurzających i uzależniających, popularnych „dopalaczy”, który znakomicie przyda się do prowadzenia działań edukacyjnych. Na tym uroczystość jednak się nie skończyła.

Ważnym jej punktem- także emocjonalnym było pożegnanie odchodzącego na emeryturę inspektora Andrzeja Małolepszego. Małolepszy pełnił swoją służbę przez 28 lat, do niedawna był zastępcą komendanta wieluńskiej policji, a ostatnio pracował w komendzie wojewódzkiej policji w Łodzi.

Od inspektora Dariusza Walichnowskiego otrzymał także specjalny prezent- pamiątkową replikę szabli oficerskiej. Podziękowania za wieloletnią służbę w Wieluniu popłynęły także z ust władz miasta i powiatu

Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.